Zabudowy nawannowe

Idealnym wyborem do każdej łazienki są kabiny prysznicowe na wymiar. Sprawdzą się one świetnie w łazienkach małych, a także typowych salonach kąpielowych. Modne są obecnie kabiny prysznicowe neoglass bez brodzików lub z bardzo niskimi, prawie niewidocznymi brodzikami.

Dlaczego kabina prysznicowa jest dobrym wyborem?

Stwarza to efekt taki, jakby stało się jedynie na płytkach, co wygląda bardzo nowocześnie. Oczywiście można także wybrać tradycyjne neoglass kabiny prysznicowe ze standardowym brodzikiem. Mogą Państwo zdecydować się na nowoczesne kabiny prysznicowe z hydromasażem, które mają wiele funkcji dodatkowych. Szczególnie doceniany jest właśnie hydromasaż, którego dysze podczas kąpieli masują całe ciało pod wysokim ciśnieniem. Po męczącym dniu w pracy będą Państwo marzyli, aby znaleźć się w takiej kabinie prysznicowej.

Kabiny prysznicowe bez brodzika i zabudowy nawannowe

Wodny masaż może być także urozmaicony przez szereg innych efektów. Wystarczy jedynie dokupić odpowiednie dysze, a kabiny prysznicowe bez brodzika zafundują Państwo niezwykłe kąpiele.

Powszechne jest już, aby neoglass kabiny prysznicowe miały deszczownicę. Jest to specjalna słuchawka o dużej powierzchni, która montowana jest w suficie kabiny.

Zobacz też: kabiny prysznicowe Poznań
Zabudowy nawannowe, kabiny prysznicowe Poznań NEO GLass

Nowoczesnym rozwiązaniem, jakie mają obecnie kabiny prysznicowe 80x80 jest funkcja sauny. W takim przypadku kabiny prysznicowe 90x90 są wyposażone w dodatkowy termostat, który pozwala dobrać odpowiednią temperaturę. Mogą Państwo w takiej sytuacji wykorzystać kabiny prysznicowe koło jako saunę. Dwa urządzenia w jednym. Zdecydowanie takie rozwiązanie będzie najlepsze z możliwych, ponieważ będą mogli Państwo używać kabiny prysznicowe neoglas dokładnie tak, jak będą Państwo tego chcieli. Niektóre kabiny prysznicowe neo glass są także wyposażone w radio. Pod prysznicem można będzie słuchać ulubionych piosenek, co sprawi, że neo glass kabiny prysznicowe będą dla Państwa ulubionym miejscem do spędzania wolnego czasu.


Na pewno tak nowoczesne kabiny prysznicowe neo-glass spełnią wszystkie Państwa oczekiwania!


Warto wybierać koło kabiny prysznicowe z dodatkowymi funkcjami.

Zapraszamy do kontaktu!

Zabudowy nawannowe to praktyczny, ale i wyjątkowo elegancki dodatek dla każdej łazienki. W ofercie naszych usług czeka na Państwa setka możliwości aranżacji własnej łazienki. Wszystko, dzięki temu, że nasze kabiny wykonujemy na wymiar.

zabudowy szklane poznań, realizacje NeoglassWykonujemy montaż zabudowy prysznicowej. Nie montujemy wyposażenia takiego jak baterie, brodziki itp.

Zamówienie zabudowy szklanej krok po kroku:
1)prosimy klienta o wstępne sprecyzowanie jaką zabudowę chciałby zamówić
2A) jeżeli Klient jest w stanie podać przybliżone wymiary i lokalizację to robimy dla niego zdalną wycenę
2B) jeżeli Klient pragnie, abyśmy pobrali pomiar to jedziemy na wycenę do klienta

Wycena i pomiar są bezpłatne (czasami pobieramy opłatę, ale gdy Klient się decyduje na zamówienie kabiny to zmniejszamy o tę kwotę koszt zabudowy).Zabudowy nawannowe Poznań, NEO GLASS PROJECT
Overly

Zobacz też: kabiny prysznicowe