KABINY PRYSZNICOWE WALK IN

Często spotykanym rozwiązaniem w nowoczesnych łazienkach są kabiny prysznicowe walk in. Stanowią dobre rozwiązanie, niezależnie od tego, jaką powierzchnią dysponujesz. Dlaczego?

więcej...

1.Pełne dostosowanie do potrzeb

Obecnie kabiny prysznicowe typu walk in są popularne, ponieważ oferują nieskończenie dużo opcji do wyboru. Duża tafla szkła w eleganckiej, nowoczesnej łazience wygląda bardzo efektownie. Korzystając z usługi montaż kabiny walk in można stworzyć układ składający się z jednej, dwóch lub trzech tafli szkła. Jak widać, daje to wiele możliwości aranżacyjnych i pozwala na wkomponowanie kabiny do dowolnej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy do dyspozycji jest kilka metrów kwadratowych, czy kilkanaście montaż kabiny walk in jest podobny.

2. Funkcjonalne rozwiązanie

Coraz więcej osób decyduje się na walk in kabiny prysznicowe, ponieważ jest to bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. Nie ma żadnych problemów z utrzymaniem w czystości takiej przestrzeni, a poza tym wygoda użytkowania znajduje się na bardzo wysokim poziomie. Przede wszystkim, kabiny prysznicowe Walk-in posiadają znacznie mniej zakamarków niż tradycyjne rozwiązania. Decydując się, więc na montaż kabiny prysznicowej cena Poznań nie tylko korzystamy z możliwości wprowadzenia nowoczesnego stylu do łazienki. Sprawiamy zarazem, że jest mniej miejsc, w których mógłby gromadzić się brud oraz osad. W taki sposób zwykłe drzwi walk in pozwalają na dużo większe utrzymanie czystości w tym pomieszczeniu. Opcja "glass-system" oznacza, że kabiny te posiadają również znacznie mniej elementów, które z czasem mogłyby się zużyć i wymagałaby wymiany.

3.Szybki i bezproblemowy montaż

Oprócz małej niedogodności, jaką jest konieczność właściwego wypoziomowania posadzki, na której będą znajdowały się kabiny prysznicowe na zamówienie, aby woda mogła swobodnie spływać do odpływu, montaż kabiny walk in nie stworzy żadnych większych problemów. Zostanie przeprowadzony szybko, sprawnie i bez najmniejszych problemów, a takie rozwiązania bardzo cenią użytkownicy. Jeżeli zależy Ci na czasie, warto zdecydować się na montaż kabiny walk in.

4. Atrakcyjne ceny

Minimalistyczne rozwiązania, jakie są obecnie proponowane do łazienek, można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Obecnie kabiny prysznicowe walk in ceny mają bardzo korzystne, dlatego inwestycja w te świetnie wyglądające i funkcjonalne systemy jest po prostu opłacalna, także pod względem kosztów. Walk in szyba to nie tylko szkło, ale typ szkła związanego z kabinami do prysznica. Słowo "walk" to nawiązanie do języka angielskiego, skąd najpewniej pojawiła się ta nazwa.

Powody, dlaczego warto wybrać kabiny prysznicowe Walk-in

  • Pełne dostosowanie do potrzeb
  • Funkcjonalne rozwiązanie
  • Szybki i bezproblemowy montaż
  • Atrakcyjne ceny

Zobacz nasze kabiny prysznicowe!

kabiny prysznicowe walk in
Overly

kabiny prysznicowe typu walk in są popularne
Overly